Z kłopotami, ale zwycięsko. Górnik Zabrze wygrał 3:2 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i awansował do 1/8 finału Pucharu Polski
Piłkarze Górnika Zabrze wygrali na wyjeździe z KSZO 3:2 w meczu 1/16 finału Pucharu Polski. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie po golach Wojciecha Trochima i Konrada Zakliki, ale zabrzanie za każdym razem doprowadzali do wyrównania, a w samej końcówce spotkania zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.