• Polska
  • Świat
  • Polityka
  • Sport
  • Biznes
  • Kontakt
  • Show-Biznes
  • Lifestyle
  • Śląsk
  • Piłka
  • Podróże
  • Pomorze
  • Poradniki
  • Skoki Narciarskie
  • Moto
  • Transport i Komunikacja
  • Warszawa
  • Wideo
  • Wielkopolska
  • Wrocław
  • Zdrowie
  • Kulinaria
  • Aerobaltic
  • Ciekawostki
  • Dom
  • F1
  • Koronawirus w Polsce
  • Koszykówka
  • Kraków
  • Kultura
  • Kultura i Sztuka
  • Łódź
  • Lublin
  • Małopolska
  • Mazury
  • Moda
Obserwuj nas na:
Popularne w serwisie iPolska24:
Ponad 3 promile i kłamstwa! 37-latka prowadziła auto po alkoholu w Łomży
Ponad 3 promile i kłamstwa! 37-latka prowadziła auto po alkoholu w Łomży
Zatrzymany po czterech dniach pościgu! 49-latek podejrzany o zabójstwo seniora wpadł niedaleko domu
Zatrzymany po czterech dniach pościgu! 49-latek podejrzany o zabójstwo seniora wpadł niedaleko domu
Rekordowe upały w Europie! Francja w czerwonym alercie, szkoły zamknięte, zakaz kąpieli
Rekordowe upały w Europie! Francja w czerwonym alercie, szkoły zamknięte, zakaz kąpieli
Rekordowy przemyt w historii Australii! Policja znalazła 2,7 tony kokainy zakopanej w bunkrach pod kontenerami
Rekordowy przemyt w historii Australii! Policja znalazła 2,7 tony kokainy zakopanej w bunkrach pod kontenerami
Rolnicy zablokowali S3! Traktory na ekspresówce, gigantyczne korki nad morze
Rolnicy zablokowali S3! Traktory na ekspresówce, gigantyczne korki nad morze
Podpalił stragan ze zniczami przy Powązkach. 53-latek usłyszał zarzuty i trafił pod policyjny dozór
Podpalił stragan ze zniczami przy Powązkach. 53-latek usłyszał zarzuty i trafił pod policyjny dozór
  • Polska
  • Świat
  • Polityka
  • Sport
  • Biznes
  • Kontakt

podwyzka wpodmiotach leczniczych

Sejm: 4,2 tys. zł brutto wyniesie najniższe wynagrodzenie pracowników w podmiotach leczniczych

Sejm: 4,2 tys. zł brutto wyniesie najniższe wynagrodzenie pracowników w podmiotach leczniczych

4,2 tys. zł brutto wyniesie najniższe wynagrodzenie zasadnicze niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych – poinformowała w środę podczas sejmowej komisji zdrowia wiceminister zdrowia Józefa Szczurek-Żelazko.
17 lipca 2019, 02:00

    © iPolska24
  • · Polityka prywatności
  • · Kontakt