Marcin Ociepa wiceministrem obrony narodowej

Marcin Ociepa został powołany na stanowisko sekretarza stanu w MON – poinformował w piątek resort obrony. O powołaniu nowego sekretarza stanu MON poinformowało w piątek na Twitterze.

zdjęcie

“Marcin Ociepa został powołany 20 grudnia br. na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej” – podano.

Ociepa pełnił wcześniej funkcję wiceministra przedsiębiorczości i technologii. (PAP)

Wybrane dla Ciebie