Podlaskie: WFOŚiGW: 1,2 mln zł na usuwanie azbestu w 2020 r.
1,2 mln zł będzie w 2020 r. w Podlaskiem na dotacje dla samorządów na usuwanie wyrobów zawierających szkodliwy azbest. Gminy planują swoje projekty. Do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku wnioski można składać do końca stycznia.