Zuzanna Bijoch – od modelki do najlepszej studentki na Uniwersytecie Columbia!

Polska modelka Zuzanna Bijoch, znana z występów na wybiegach największych marek mody oraz z okładek prestiżowych magazynów, otrzymała tytuł “valedictorian of Columbia’s School of General Studies class of 2023”.

To wyróżnienie przyznawane studentowi, który zakończył naukę z najwyższymi wynikami na roku na jednym z 21 wydziałów Uniwersytetu Columbia.

Bijoch rozpoczęła swoją karierę jako modelka w 2011 roku, a pięć lat temu postanowiła podjąć studia na kierunku ekonomia finansowa w School of General Studies na Uniwersytecie Columbia. W trakcie studiów nie tylko osiągała wysokie wyniki akademickie, ale również zdobywała doświadczenie w pracy na uczelni, pracując jako asystentka w Departamencie Ekonomii oraz pełniąc funkcje w różnych organizacjach studenckich.

Za swoją pracę seminaryjną zatytułowaną “The Role of Activist Ownership and Management Sentiment in Corporate Spin-off Value Creation” Bijoch otrzymała prestiżową nagrodę Romine Prize. Teraz po zakończeniu nauki na Uniwersytecie Columbia, Bijoch ma rozpocząć pracę w nowojorskim banku handlowym BDT&MSD Partners.

Jako tegoroczna “valedictorian”, Bijoch będzie miała okazję wygłosić mowę pożegnalną w imieniu wszystkich studentów ze swojego roku podczas oficjalnego zakończenia studiów. Ceremonia ta odbędzie się w poniedziałek 15 maja. Bijoch podzieliła się informacją o wyróżnieniu w mediach społecznościowych, gdzie opublikowała fragment notki zamieszczonej na stronie uczelni.

Podsumowując, Zuzanna Bijoch udowodniła, że można osiągnąć sukces zarówno w karierze zawodowej, jak i akademickiej. Jej tytuł “valedictorian of Columbia’s School of General Studies class of 2023” stanowi wspaniałe zakończenie kolejnego rozdziału jej życia i jest dowodem na to, że ciężka praca i determinacja mogą przynieść wielkie sukcesy.