Zatrzymany znany aktor pod wpływem środków odurzających? Wydał oświadczenie

Znany aktor Antoni K. został zatrzymany przez policję pod wpływem środków odurzających. Zdarzenie miało miejsce w sobotę po godzinie 16 na warszawskiej Woli. Policja podkreśliła, że zatrzymanie miało miejsce ze względu na “uzasadnione powody, żeby uznać, że może to być osoba w stanie nietrzeźwości”.

Po zatrzymaniu aktor wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył, że był pod wpływem narkotyków. Według doniesień Gazety Wyborczej, 34-latek siedział w samochodzie tuż pod klubem, gdzie miała odbyć się jego impreza urodzinowa, gdy jego zachowanie wzbudziło wątpliwości patrolu policyjnego.

Patrol ruchu drogowego skontrolował pojazd marki Audi i przeprowadził badanie na obecność alkoholu, które okazało się negatywne. Narkotest jednak wykazał, że aktor znajduje się pod wpływem środków odurzających. Policja przeprowadziła przeszukanie i znalazła przy nim nielegalne substancje.

Zatrzymanie znanej osoby zawsze wzbudza duże zainteresowanie opinii publicznej. Fani aktora wyrazili zaskoczenie i zaniepokojenie tym, co się stało. Niektórzy komentują, że aktor miał już wcześniej problemy z uzależnieniem od narkotyków i że to zdarzenie powinno być dla niego ostrzeżeniem.

Sprawa aktora trafi teraz do sądu. Zgodnie z polskim prawem, za posiadanie i używanie narkotyków grozi kara grzywny lub nawet pozbawienia wolności. Antoni K. może również stracić popularność i zaufanie swoich fanów, co może mieć poważne konsekwencje dla jego kariery.