Zanurkuj z rekinami i zjedz kolację na “dnie oceanu”. Łódzkie orientarium gra razem z WOŚP

Orientarium w Łodzi proponuje oryginalne atrakcje dla tych, którzy zdecydują się wesprzeć WOŚP. Już teraz można licytować prawo do zanurzenia się w zbiorniku, w którym pływają rekiny. Można też wygrać romantyczną kolację w tunelu, z którego widać przepływające nad głową płaszczki, rekiny i inne egzotyczne ryby.

Otwarte w zeszłym roku orientarium w łódzkim zoo pozwala na zapoznanie się z niesamowitym światem południowo-wschodnich Chin. Jedną z największych atrakcji jest główny zbiornik, który mieści trzy miliony litrów wody.

– Zbiornik jest głęboki na sześć metrów. Codziennie dbają o niego nasi pracownicy, w tym nurkowie. Zwycięzca licytacji, której zysk będzie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie mógł zanurzyć się w nim w towarzystwie naszej kadry. Będzie bezpiecznie, ale na pewno też bardzo ekscytująco – zapewnia Krzysztof Babij z łódzkiego orientarium.

Podkreśla, że będzie to wyjątkowa okazja, by przyjrzeć się z bliska płaszczkom, rekinom i innym rybom, które zamieszkują zbiorniki łódzkiego ogrodu. W realizacji aukcji może brać jedna osoba. – Pokażemy jej, jak wygląda praca nurków w zbiornikach oceanicznych – podkreśla Babij.

Przedstawiciele łódzkiego ogrodu zachęcają też do udziału w innej licytacji – wygrać można romantyczną kolację i noc w orientarium. – Każdy, kto ma romantyczną duszę będzie zadowolony – mówi Krzysztof Babij.

W czasie trwania wieczoru będzie można podglądać życie rekinów i płaszczek, a jednocześnie rozkoszować się pyszną kolacją. Po posiłku będzie można położyć się w wygodnym łóżku i spędzić całą noc z najpiękniejszym widokiem na największy zbiornik oceaniczny w łódzkim ogrodzie. W realizacji aukcji mogą brać udział dwie osoby.