Tragiczny wypadek w Radzyniu Podlaskim. Dwóch młodych mężczyzn zginęło

Na prostym odcinku drogi między Zbulitowem a Stasinowem doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęli dwaj młodzi mężczyźni. Samochód, w którym podróżowało trzech 18-latków i 17-letnia koleżanka, wypadł z trasy, wyrzucając dwóch pasażerów na zewnątrz.

Przebieg Zdarzeń

Do wypadku doszło około godziny 8 rano. Starszy aspirant Piotr Woszczak z policji w Radzyniu Podlaskim przekazał, że nie było świadków zdarzenia. Kierowca przejeżdżający prostym odcinkiem drogi zauważył uszkodzone auto leżące na polu. Okazało się, że to pojazd, który chwilę wcześniej wypadł z drogi.

Uczestnicy Wypadku

Autem podróżowało trzech osiemnastoletnich mężczyzn z Radzynia Podlaskiego oraz o rok młodsza kobieta z gminy Borki. W wyniku wypadku nastolatka i siedzący za nią 18-latek przeżyli, jednakże kierowca oraz pasażer siedzący za nim zostali wyrzuceni z pojazdu i zginęli na miejscu.

Akcja Ratunkowa

Ranna 17-latka została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala, natomiast drugi ocalały mężczyzna został przewieziony karetką. Policja informuje, że jest w ciężkim stanie.

Dochodzenie

Policja weryfikuje, czy kierowca posiadał uprawnienia do prowadzenia pojazdu oraz czy miał zapięte pasy bezpieczeństwa w momencie wypadku. Starszy aspirant Woszczak poinformował również, że na podstawie badania krwi zostanie ustalone, czy kierowca był trzeźwy i czy nie znajdował się pod wpływem substancji psychoaktywnych.