Tragiczny wypadek samochodowy w Wincentowie – Zginęła przewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu

Wincentów, województwo Łódzkie – Niedziela okazała się dniem pełnym tragedii dla samorządowej społeczności Sieradza, kiedy to na drodze krajowej nr 74 doszło do poważnej kolizji między samochodem osobowym a ciężarówką. W wyniku tego zdarzenia życie straciła Urszula Rozmarynowska, przewodnicząca Rady Miejskiej w Sieradzu, zaś Rafał Matysiak, zastępca prezydenta miasta, został poważnie ranny i przewieziony do szpitala.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj wieczorem, gdy samochód osobowy, którym podróżowali dwaj prominentni samorządowcy, zderzył się z ciężarówką na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Wincentów. Okoliczności zdarzenia są obecnie badane przez odpowiednie służby, aby ustalić przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Niestety, w wyniku zderzenia, Urszula Rozmarynowska straciła życie na miejscu. Była cenioną i zaangażowaną społecznie przewodniczącą Rady Miejskiej w Sieradzu, która poświęcała wiele czasu i energii na rozwój swojego miasta i dobro mieszkańców. Jej nagła śmierć jest ogromną stratą dla społeczności lokalnej oraz samorządu Sieradza.

Rafał Matysiak, zastępca prezydenta miasta, został poważnie ranny w wyniku wypadku. Został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie otrzymuje niezbędną opiekę medyczną. Jego stan jest nadal poważny, a lekarze podejmują wszelkie możliwe środki, aby zapewnić mu jak najlepszą opiekę i rehabilitację.

Informacja o tragicznym wypadku wstrząsnęła społecznością samorządową, mieszkańcami Sieradza oraz wszystkimi tymi, którzy znali i szanowali zmarłą Urszulę Rozmarynowską. Wiele kondolencji i wyrazów wsparcia płynie w stronę rodzin ofiar oraz samorządu Sieradza.

Władze miasta wyraziły swoje głębokie ubolewanie z powodu tej tragedii i zapowiedziały, że podejmą wszelkie niezbędne działania, aby wesprzeć rodzinę zmarłej oraz Rafała Matysiaka w trudnym czasie rekonwalescencji.

Wyniki dochodzenia w sprawie tego tragicznego wypadku zostaną przedstawione po zakończeniu badań przyczyn i okolic