Tragiczne odkrycie w Krakowie na Czerwonym Prądniku. Ciała dwóch starszych osób znalezione w mieszkaniu

W czwartek w jednym z bloków na krakowskim osiedlu Czerwony Prądnik dokonano makabrycznego odkrycia. W mieszkaniu znaleziono ciała dwóch starszych osób – kobiety i mężczyzny. Policja zatrzymała 38-letniego mężczyznę, który może być związany z tą tragedią.

Podkomisarz Piotr Szpiech, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, potwierdził te informacje w rozmowie z portalem tvn24.pl. Jak podkreślił, na miejscu zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza oraz policyjni technicy. W działaniach uczestniczy również prokurator, który prowadzi czynności wyjaśniające.

Ofiary to starsze osoby

Zmarli to starsza kobieta i mężczyzna. Na chwilę obecną policja nie ujawnia więcej szczegółów dotyczących ich tożsamości ani okoliczności, w jakich doszło do tragedii. Zatrzymany 38-latek jest obecnie przesłuchiwany, a śledczy starają się ustalić jego rolę w tej sprawie.

Trwa dochodzenie

Policja, działając pod nadzorem prokuratury, kontynuuje intensywne działania mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Na razie nie wiadomo, co mogło być motywem tej zbrodni, ani jakie relacje łączyły zatrzymanego z ofiarami.