Tragedia w Parku Szczęśliwickim: w stawie znaleziono ciało 30-letniej kobiety

W sobotę około południa, w parku Szczęśliwickim na warszawskiej Ochocie, doszło do tragicznego zdarzenia. Ze stawu wyłowiono ciało 30-letniej kobiety. Informacja została przekazana przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego “Meditrans” w Warszawie na Facebooku.

 

Na miejsce natychmiast przybyły służby ratunkowe, w tym Zespół Ratownictwa Medycznego, straż pożarna oraz policja. “Doszło do tragedii na Jeziorku Szczęśliwickim w Warszawie. Utonęła w nim 30-letnia kobieta. Na miejscu jest Zespół Ratownictwa Medycznego, strażacy oraz policjanci” – poinformowało “Meditrans”.

Starszy posterunkowy Rafał Wieczorek, oficer prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III, przekazał, że około godziny 12:00 przypadkowy świadek zauważył ciało w stawie i natychmiast zaalarmował służby. “Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który stwierdził zgon. Obecnie na miejscu trwają czynności pod nadzorem prokuratora” – poinformował starszy posterunkowy Wieczorek.

Obecnie służby prowadzą czynności śledcze mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracują również prokuratorzy, którzy nadzorują dochodzenie. Policja nie ujawnia na razie więcej szczegółów dotyczących tożsamości kobiety ani potencjalnych przyczyn utonięcia.