Nowy trop w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek

Stołeczna Policja prowadząca poszukiwania Iwony Wieczorek, która zaginęła 14 lat temu, uzyskała nową informację mogącą mieć kluczowe znaczenie dla rozwiązania sprawy.

 

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw otrzymali wiadomość, że zaginięcie kobiety może być powiązane z kierowcą białego fiata cinquecento.

Samochód ten był widziany 17 lipca 2010 roku o godzinie 5:07, przemieszczający się ulicą Pomorską w Gdańsku, w rejonie Parku Regana.

Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie, we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie.

Policja apeluje do wszystkich osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat wspomnianego samochodu lub jego kierowcy, o kontakt. Informacje można przekazywać osobiście lub telefonicznie pod numerem 506 582 722, a także w każdej najbliższej jednostce Policji.

Wszelkie wskazówki mogą okazać się niezwykle cenne dla rozwiązania tajemniczej sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek i przynieść odpowiedzi, na które od lat czekają jej rodzina i bliscy.