Mistrzowie wagi super piórkowej będą walczyć w Nowym Jorku.

Undefiniowani mistrzowie wagi super piórkowej Gervonta “Tank” Davis i “Król” Ryan Garcia spotkali się twarzą w twarz po raz pierwszy na konferencji prasowej w Nowym Jorku w środę, aby zapowiedzieć swój długo oczekiwany bokserski pojedynek. Para podzieliła się intensywną konfrontacją na podium podczas miesięcy wzajemnych ataków na mediach społecznościowych, zanim walka stała się oficjalna.

“To będzie ciężka walka. Po to tutaj przyszliśmy. Boksuję od 7 lat. Walczyłem dużo, więc cieszę się, że jestem częścią tego momentu, dzieląc ring z młodym zawodnikiem jak Ryan Garcia, który odważnie próbuje być wielkim. To on mówił o tym, że chce się ze mną zmierzyć 22 kwietnia, będzie miał okazję to pokazać” – wyjaśnił Davis. “Tank ma wizerunek groźnego pięściarza. Dla mnie jest wspaniałym zawodnikiem. Wiedząc, kim jestem, będę wiedział, jaki jestem jako zawodnik. Również boksuję od 7 lat, miałem ponad 200 walk amatorskich. To zawsze była moja pasja” – oświadczył Garcia.

Walka Davis vs Garcia będzie głównym wydarzeniem pay-per-view w sobotę 22 kwietnia w hali T-Mobile Arena w Las Vegas. Oboje bokserzy są niepokonani i zapowiadają, że będzie to niezwykle zacięty pojedynek. Fani boksu z niecierpliwością oczekują na ten pojedynek, a konferencja prasowa w Nowym Jorku z pewnością podgrzała atmosferę i emocje przed tym wydarzeniem.