Kolejna efektowna wygrana polskich siatkarzy w Lidze Narodów. Tym razem biało-czerwoni rozbili Holandię 3:0.

Polscy siatkarze odnieśli kolejne imponujące zwycięstwo w Lidze Narodów. Tym razem biało-czerwoni bez trudu rozprawili się w trzech setach z Holendrami. Zawodnicy Vitala Heynena od początku dyktowali warunki na parkiecie

Po kilku imponujących blokach i asach serwisowych wyszli na wysokie prowadzenie, a pierwszego seta wygrali ostatecznie do 14. Kolejne partie miały podobny przebieg, a Polacy triumfowali w nich do 17 i 16. Tym samym biało-czerwoni wygrali po raz siódmy w tegorocznej Lidze Narodów. W piątek (11 czerwca) naszych siatkarzy czeka jeden z najtrudniejszych testów w tych rozgrywkach. W 9. serii spotkań zmierzą się bowiem z reprezentacją Brazylii. „Canarinhos” mają taki sam bilans jak ekipa Vitala Heynena (7 wygranych i 1 porażka) i wraz z Polską przewodzą w tabeli (obie drużyny zgromadziły po 21 punktów).