Kibice Messiego w ekstazie? Tabletki ecstasy w kształcie twarzy Messiego skonfiskowane w Buenos Aires

W ostatni weekend w Buenos Aires odbyła się impreza, podczas której policja zabezpieczyła szereg nielegalnych substancji. Jedną z nich były tabletki ecstasy w kształcie twarzy piłkarza Lionela Messiego, który jest ikoną Argentyny i światowej piłki nożnej.

Według oficjalnych źródeł, 29-letni mężczyzna został zatrzymany na miejscu, gdy próbował ukryć pod ubraniem torbę z 11 tabletkami ecstasy, z których 10 miało kształt twarzy Lionela Messiego. Oprócz tabletek z wizerunkiem słynnego piłkarza, znaleziono także ketaminę i marihuanę.

Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy popularność Messiego jest wykorzystywana przez przestępców. W przeszłości, pojawiały się już przypadki sprzedaży nielegalnych substancji z jego wizerunkiem. Takie praktyki nie tylko szkodzą reputacji piłkarza, ale też mogą wpłynąć negatywnie na jego fanów, którzy są narażeni na ryzyko konsumpcji niebezpiecznych substancji.

Policja sprawdziła wejście publiczności na występ belgijskiej DJ Amelie Lens, gdzie zatrzymano dziewięć innych osób, które próbowały wejść z różnymi rodzajami narkotyków i zostały zwolnione po identyfikacji.

Należy podkreślić, że konsum