Charytatywny mecz hokeja na lodzie w Bytomiu i zbiórka dla Łukasza Wysockiego

Drużyna TVN24 zmierzyła się w Bytomiu z Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich. Mecz zakończył się remisem 7:7. Na tafli można było zobaczyć między innymi Arletę Zalewską, Roberta Kantereita, Dariusza Łapińskiego, Mariusza Czerkawskiego, Macieja Maleńczuka i Mariusza Kałamagę. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rehabilitację poszkodowanego w wypadku bytomskiego dżudoki Łukasza Wysockiego.

 

Podczas meczu silnie reprezentowana była redakcja TVN24. Na tafli można było zobaczyć między innymi Arletę Zalewską, Roberta Kantereita czy Wojciecha Zawiołę. W meczu grały także gwiazdy kabaretu: Mariusz Kałamaga, Wiesław Tupaczewski, Bartek Demczuk, piosenkarz Maciej Maleńczuk, prezydent Bytomia Mariusz Wołosz czy generał Roman Polko.

 To trzy pieczenie na jednym ogniu. Bo i mecz, czyli sama przyjemność. I mecz charytatywny, czyli to co najważniejsze. A do tego jeszcze promujemy szczepienia – podkreślił Robert Kantereit.

Na lodowisku wystąpił również prezydent Bytomia Mariusz Wołosz.

– Dla mnie najbardziej liczy się zadowolenie mieszkańców, którzy tak licznie się stawili. Jak widać byli bardzo zadowoleni. Kwota na Łukasza została zebrana, więc nic tylko się cieszyć – podkreślił.

Mariusz Czerkawski, była gwiazda NHL, najsilniejszej hokejowej ligi świata, wystąpił w barwach obu zespołów.

– Widać miłość do tego sportu, widać to zaangażowanie, tę radość. I jak jeszcze możemy pomagać i sprawiać radość ludziom, to nas bardzo cieszy – podsumował były hiokeista.